Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
POSTS
17
January 2018
paslaugaa
SEARCH
SHOP
Your address will show here +12 34 56 78

VAIZDO RINKODARA 

Vaizdo rinkodaros strategija
Vaizdo rinkodara toliau auga ir augs ateityje. Jeigu vaizdo įrašai dar nėra jūsų verslo rinkodaros dalis, tikėtina, kad neilgai trukus apsigalvosite ir svarstysite, kaip įtraukti į savo planus vaizdo rinkodaros strategiją. Vaizdo įrašai vis dar yra nepakankamai išnaudotas kanalas, kuris yra ideali priemonė verslui pasiekti savo klientus. Tačiau prieš pasinerdami į naujausias vaizdo rinkodaros tendencijas, turite išnagrinėti, kaip vaizdo turinys gali būti naudingas jūsų verslui. 
Apibrėžkite strategiją
Nesvarbu, ar esate patyręs vaizdo rinkodaros specialistas, ar tik pradedate tuo domėtis, jums reikės vaizdo rinkodaros veiksmų plano, kuriame būtų apibrėžti jūsų verslo tikslai, auditorija, kurią norite pasiekti, ir sėkmės matavimo būdai. Kam to reikia? Patikimas planas gali padėti nuspręsti, ar vaizdo turinys suteikia investicijų grąžą.
 • Text Hover
KAIP SUKURTI VAIZDO RINKODAROS VEIKSMŲ PLANĄ
Nustatykite savo vaizdo rinkodaros plano apimtį
Pirmiausia nuspręskite, kurios jūsų verslo dalys naudos vaizdo turinį. Jis gali būti skirtas vidiniams vartotojams – darbuotojams, platesnei išorės auditorijai arba abiem. Apsvarstykite šias verslo funkcijas ir vaizdo įrašų tipus:
 • produktų pristatymo vaizdo įrašai;
 • pardavimus skatinantys vaizdo įrašai;
 • mokomieji vaizdo įrašai; 
 • vaizdo įrašai iš įmonės renginių;
 • žmogiškieji ištekliai; 
 • vidinė komunikacija.
Paskui nuspręskite, kokios istorijos geriausiai atskleistų kiekvieną iš šių verslo funkcijų. 
Kokių verslo tikslų bandote pasiekti vaizdo įrašais?
Pasvarstykite, kokios naudos vaizdo rinkodara suteiktų kiekvienai jūsų išskirtai verslo sričiai. Pavyzdžiui:
 • įtikintų auditoriją imtis veiksmų (užsiregistruoti, pirkti, susisiekti ir t. t.); 
 • pagerintų prekės ženklo matomumą; 
 • paskleistų tam tikrą žinutę; 
 • suteiktų žinių pardavimo darbuotojams apie produkto naudą; 
 • mokytų darbuotojus. 
Yra daugybė priežasčių, kodėl verta kurti vaizdo turinį. Kad nepasimestumėte, išsigryninkite, kokių verslo tikslų padės pasiekti vaizdo turinys.

Kas yra jūsų auditorija?
Nusprendę, kodėl kuriate vaizdo turinį, apsibrėžkite tikslinę auditoriją. 
Būkite kaip įmanoma konkretesni. Tai gali būti:
 • vidutinių įmonių rinkodaros vadovai; 
 • užimtos mamos; 
 • neseniai jūsų produktą nusipirkę klientai; 
 • nauji pardavimo darbuotojai; 
 • visi darbuotojai 
Skirkite tam pakankamai laiko ir būkite konkretūs. 
Apibrėžkite vaizdo turinio misiją
Sujunkite „Kodėl" ir „Kas" ir užrašykite savo vaizdo turinio „misijos apibūdinimą", pvz.: Mes (įrašykite įmonės pavadinimą) kuriame (įrašykite būdvardį) vaizdo turinį, skirtą (apibrėžkite tikslinę auditoriją), kad jie (kokių veiksmų jie turėtų imtis), o tai reiškia (priežastis, kodėl tai būtų naudinga).

Kur atsidurs jūsų vaizdo turinys?
Pagalvokite apie tai, kaip vaizdo įrašas pasieks jūsų auditoriją. Ar jam bus numatyta pastovi vieta jūsų interneto svetainėje, ar juo bus dalijamasi tik socialinėje erdvėje. Atidžiai išnagrinėkite konkrečias galimybes paskelbti vaizdo turinį mobiliuosiuose įrenginiuose. Pagalvokite, ar jūsų auditorija žiūrės įrašą per mobiliuosius įrenginius, ar per kompiuterį. Žinodami, kaip jūsų auditorija žiūrės vaizdo turinį, lengviau priimsite sprendimą dėl formato.   
 Kaip išmatuosite sėkmę?
Konkretūs tikslai gali būti skirtingi, bet vienas dalykas nekinta. Vaizdo turinį kuriančios bendrovės tikisi kokios nors investicijų grąžos. Turite aiškiai žinoti, kaip vaizdo turinys derės su jūsų bendrovės tikslais. Reklaminių kampanijų sėkmės vertinimo rodikliai gali būti: 
 • dalijimasis turiniu socialiniuose tinkluose – pavyzdžiui, mygtuko „like" arba „share" paspaudimų skaičius;
 • peržiūrų skaičius;
 • konversijų nuo kvietimo prie veiksmo skaičius;
 • prekės ženklo žinomumo padidėjimas;
 • dėmesio išlaikymo arba smukimo rodiklis: ar 60 % auditorijos peržiūri vaizdo įrašą iki galo;
 • spustelėjimų skaičius, kai vaizdo įrašai naudojami elektroninių laiškų rinkodaroje;
 • pajamos. 
Sužinokite apie kitus internetinių vaizdo įrašų veiklos rodiklius iš „Google BrandLab‟. Programinės įrangos priemonės gali padėti sekti konversijas. Kad galėtumėte sekti, kokias pajamas generuoja vaizdo turinys, šias konversijas reikia atskirti nuo tų, kurias sugeneruoja bendros rinkodaros pastangos. Tai gali būti paprastas spendimas, pavyzdžiui, sukurti specialų transakcijų iš vaizdo turinio srautams skirtą URL, arba sudėtingesnis sprendimas, kuriame naudojamos programinės įrangos priemonės gilesnėms įžvalgoms gauti.   
VAIZDO ĮRAŠŲ RINKODAROS TENDENCIJOS

Susipažinkite su naujausiomis vaizdo įrašų rinkodaros tendencijomis ir pagalvokite, kaip galite įtraukti jas į savo vaizdo įrašų rinkodaros strategiją. 
360 laipsnių vaizdo įrašai 
Nesunku įsivaizduoti, kodėl 360 laipsnių vaizdo įrašas gali būti veiksmingas būdas pademonstruoti produktą, nekilnojamąjį turtą, ar paslaugas, tokias kaip viešbučiai arba restoranai. Įdomus pavyzdys yra bilietų pardavėjų „Rukkus‟ idėja naudojant 360 laipsnių vaizdo įrašą parodyti bilietų pirkėjams, kokį vaizdą jie matys iš savo vietų, prieš įsigyjant bilietus.

Vaizdo įrašai, kuriuos galima žiūrėti per skirtingus įrenginius  
Pagal „Google‟ 2017 m. internetinių vaizdo įrašų tendencijų ataskaitą, 85 % suaugusiųjų nuo 18 iki 49 metų amžiaus vienu metu naudoja keletą įrenginių. Tame pačiame tyrime rašoma, kad du trečdaliai „YouTube‟ naudotojų vienu metu žiūri ir televizorių, ir „YouTube‟ per kitą ekraną. Tai reiškia, kad kuriant vaizdo įrašų rinkodaros planą verta pagalvoti apie daugiau nei vieną platformą, per kurią galite pasiekti savo auditoriją. Pasvarstykite apie kryžminę reklamą skirtingose platformose.

Tiesioginėms transliacijoms prognozuojama šviesi ateitis
Tiesiogiai tokiais kanalais kaip „ Facebook Live‟, „YouTube‟ ir „SnapChat‟ transliuojamų vaizdo įrašų populiarumas tik augs. Ši vaizdo turinio rūšis turi mažiausiai kliūčių patekti į rinką ir gali būti labai veiksminga rinkodaros priemonė, naudojant ją tinkamame kontekste.


Istorijos pasakojimas per vaizdo įrašą
Daugybę metų atliekami tyrimai rodo, kad žmogaus protą daug lengviau sudomina istorijos, o ne sausi faktai. Istorijos pasakojimas vaizdo įrašu yra galingas įrankis, nes mūsų smegenys ekrane rodomus vaizdus traktuoja kaip realius. Istorijos pasakojimo vaizdo įrašu rinkodara yra vienas veiksmingiausių būdų atskleisti jūsų prekės ženklo istoriją.
Jei jūs tik dabar pradėjote domėtis vaizdo turiniu, šie metai tam idealiai tinka. Tikėtina, kad daugelis jūsų konkurentų jau taiko vaizdo įrašų rinkodarą. Norėdami išsiveržti į priekį ir atitikti šiandienos rinkodaros pasaulį, nė nedvejokite dėl vaizdo įrašų įtraukimo į savo rinkodaros strategiją.
VJPRODUCTION
Profesionali specialistų komanda įsigilins į jūsų srities ir įmonės specifiką, potencialų klientą. Atsižvelgdami į marketingo plano tikslus, pasiūlysime video ar animacinį klipą.
VYTAUTAS JUREVIČIUS
+37061222261 JUREVICIUS.VYTAUTAS@GMAIL.COM

SUSISIEKITE SU MUMIS