Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
POSTS
17
January 2018
paslaugaa
SEARCH
SHOP
Your address will show here +12 34 56 78

REKLAMA SOCIALINIUOSE TINKLUOSE 

Jūsų klientai ir vartotojai žiūri labai daug vaizdo įrašų socialinėse medijose. „Instagram‘e" ir „Facebook‘e" paskelbti vaizdo įrašai per dieną peržiūrimi 8 milijardus kartų. „YouTube" turi per milijardą vartotojų, o kiekvieną dieną šioje platformoje peržiūrima milijardas vaizdo produkcijos valandų. „Snapchat" naudotojų yra per 600 milijonų. Norint įvaldyti gerąją vaizdo įrašų naudojimo socialinėse medijose praktiką, gali gąsdinti platformų įvairovė. Tačiau nereklamuodami savo prekės ženklo vaizdo įrašais socialinės medijos kanaluose praleidžiate išties didelę progą.     

Šiais metais „Facebook“ yra svarbus video turinys. Verslai žinodami tai gali gauti dvigubą naudą.

Image Caption

Robertas Šapalas

„Telia Lietuva“ socialinių medijų vadovas

Kodėl verta įtraukti vaizdo įrašus socialinėse medijose į savo rinkodaros planą? 
Nesvarbu, ką jūsų įmonė veikia ar parduoda, neturėdami vaizdo rinkodaros strategijos ryškiausioms socialinės medijos platformoms, atsiliekate nuo tai darančių varžovų. Pateikiame įtikinamų priežasčių, kodėl verta investuoti į vaizdo rinkodaros strategiją. 
Vaizdo turinys socialinėse medijose teikia didelę investicijų grąžą. Tikėtina, kad jūsų vadovui tai rūpi labiausiai, todėl pateikiame šiek tiek statistikos. 
• Įmonių, kurios naudoja vaizdo turinį, pajamos kasmet auga 49 % sparčiau nei to nedarančių įmonių („Aberdeen Group").
• 70 % rinkodaros specialistų teigia, kad vaizdo įrašai paskatina daugiau konversijų nei bet kuri kita turinio rūšis („Vidyard").
• 73 % verslo verslui rinkodaros specialistų teigia, kad vaizdo įrašai teigiamai veikia rinkodaros veiksmų investicijų grąžą („Buffer App Survey").
• Kiekvieną savaitę geriausiu televizijos transliavimo laiku „YouTube" vien per mobilųjį įrenginį vidutiniškai žiūri daugiau 18 m. ir vyresnių asmenų nei bet kokį kabelinės televizijos kanalą („Google").
Vaizdo turinys socialinėse medijose taip pat gali padėti pasiekti keletą rinkodaros tikslų:
• padidinti prekės ženklo žinomumą ir pasakoti prekės ženklo istoriją;
• gerinti įmonės reputaciją (reklamuoti įmonę kaip patrauklią norimai tikslinei auditorijai);
• didinti vartotojų įsitraukimą ir teikti jiems pagalbą, pvz., vaizdo įrašai „How to‟ ir DUK.

BENDRI PASTEBĖJIMAI, KAIP SUKURTI PAVEIKŲ SOCIALINĖS MEDIJOS VAIZDO ĮRAŠĄ
Prieš puldami į socialinių medijų pasaulį, atsižvelkite į toliau išdėstytas savybes, galinčias turėti įtakos vaizdo įrašo sėkmei socialinėse medijose. Nepamirškite, kad socialinės medijos platformos yra skirtingos ir vaizdo turinys turi būti pritaikytas konkrečiai dalijimosi platformai.    
Kurdami galvokite, ar žmonės norės dalytis jūsų turiniu
Žmonės dalijasi tuo, kas veikia jų emocijas. Sukurkite vaizdo įrašą, keliantį žiūrovams kokią nors emocinę reakciją – džiaugsmą, juoką, pyktį, liūdesį arba paskatą veikti. Dauguma „virusinių‟ vaizdo įrašų sukelia laimės jausmą, nuostabą arba susižavėjimą.
Orientuokitės į istorijų pasakojimą
Papasakokite glaustą ir nuoseklią istoriją. Jei nuo pirmojo kadro sudominsite pasakojama istorija, patrauksite žiūrovų dėmesį ir išlaikysite jų susidomėjimą.
Gera pradžia – pusė darbo
„Vidyard‟ ištyrė, kad paprastai didžioji auditorijos dalis prarandama per pirmąsias 30 vaizdo klipo sekundžių. „Facebook‟ vaizdo įrašų tyrimas parodė, kad nuo pat pradžių sudominus žiūrovą, 58 % išauga tikimybė, kad vaizdo įrašą žiūrės ilgiau nei tris sekundes. Taigi, pristatykite savo produktą arba prekės ženklo šūkį vaizdo įrašo pradžioje.
Žinokite, ko siekiate skelbdami vaido įrašą
Apibrėžkite tikslus, kurių siekiate kiekvienu vaizdo įrašu, ir nuspręskite, kaip pamatuosite jų sėkmę.
Pasirūpinkite geriausiu matmenų santykiu.
Socialinių medijų vaizdo turinys turėtų būti pritaikytas mobiliesiems įrenginiams. Kvadratiniai mobiliesiems įrenginiams skirti vaizdo įrašai tinka „Facebook‟ ir „Instagram‟. Apskritai paėmus, socialinėms platformoms labiausiai tinka kvadratinis arba vertikalus vaizdo įrašo formatas, nors ne visuomet.
O kaip dėl garso?
Kai kurios socialinės medijos platformos automatiškai rodo vaizdo įrašus be garso arba leidžia naudotojams pasirinkti tokį nustatymą. Platformose, kuriose slenkama per naujienų srautą, naudotojai teikia pirmenybę begarsiams vaizdo įrašams. Turbūt visiems yra tekę tikrinti socialinio tinklo naujienų srautą nuobodžiame susirinkime. Tokioje situacijoje mažiausiai norėtumėte, kad jūsų telefonas pradėtų būgnyti. Galvokite apie tai, kurdami vaizdo įrašus, ir pasirūpinkite, kad jūsų istorija būtų suprantama ir be garso.
Pasirinkite gerą vaizdo įrašo trukmę
Paprastai, kuo vaizdo įrašas trumpesnis, tuo geriau, bet tai gali priklausyti nuo platformos.
Nepamirškite optimizuoti įrašo paieškos sistemoms
Priklausomai nuo platformos, galite naudoti grotažymes ir raktinius žodžius, kurie padėtų jūsų vaizdo įrašui pasiekti daugiau naudotojų.
Pabandykite sukurti misijos apibūdinimą kiekvienai socialinės medijos platformai. Tai padės lengviau sukoncentruoti vaizdo rinkodaros pastangas, kas leis sukurti tokį vaizdo įrašą, kuriuo žmonės norės dalytis ir kuris bus efektyvesnis.
Reklama Facebook

 

 

 

Reklama Youtube

 

VJPRODUCTION
Profesionali specialistų komanda įsigilins į jūsų srities ir įmonės specifiką, potencialų klientą. Atsižvelgdami į marketingo plano tikslus, pasiūlysime video ar animacinį klipą.
VYTAUTAS JUREVIČIUS
+37061222261 JUREVICIUS.VYTAUTAS@GMAIL.COM

SUSISIEKITE SU MUMIS