Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
POSTS
17
January 2018
paslaugaa
SEARCH
SHOP
Your address will show here +12 34 56 78

REKLAMA MUGĖSE

Prekybos parodos yra puikus dalykas. Tai vienintelė vieta, kur jūsų gerai parengtas pardavimo personalas gali pateikti pasiūlymus tiesiogiai žmonėms. Prekybos parodų laikas yra vertingas, taigi, turite padaryti taip, kad kiekviena sąveika su potencialiu klientu pasiteisintų. Tam jums reikia visuomet galvoti apie pagrindinę žinutę, kurią norite jiems perteikti, ir perteikti ją būtent taip, kaip norite jūs.
Šiuo atveju geriausia sukurti vaizdo klipą. Jis turėtų būti skirtas specialiai prekybos mugėms.
Prekybos mugėse labai daug trukdžių (triukšmo, judėjimo), todėl savo mintį turite kaip įmanoma supaprastinti – palikti tik tai, kas svarbiausia. Todėl čia puikiai tinka grafika, kurią žmonės gali matyti net ir iš tolo. Nenaudokite balso už kadro – mugėje niekas jo negirdės. Pateikiame keturias vaizdo klipų rūšis prekybos mugėms, norintiems pasiekti didesnę auditoriją ir įtvirtinti savo žinutę.
„Pritraukiantis magnetas"
Prekybos mugėse dalyvaujate tam, kad pritrauktumėte naujų klientų. Jums reikalingas vaizdo klipas, kuris kviestų žmones prieiti prie jūsų stendo ir padėtų užmegzti pokalbį. Reikėtų pagalvoti apie stilių, atsižvelgiant į lankytojų statistiką. Nepamirškit, šis vaizdo klipas turi būti trumpas ir lengvas – tai tik masalas. Visą reikalingą informaciją apie jūsų produkto savybes ir naudą suteiks renginyje dirbantys žmonės.
Mugės dalyvių pasisakymai
Įrenkite atskirą erdvę (sceną). Nufilmuokite, ką jūsų darbuotojai galvoja apie renginį ar apskritai apie jūsų pranešimo turinį. Sumontuoti juokingi arba jausmingi interviu gali būti puikus būdas suteikti toną, įkvėpti energijos ar vėl sudominti savo klausytojus po prailgusių kalbų. Be to, tai puikus būdas pasisakyti įmonės vadovams, kurie nelips į pagrindinę sceną. Nors iš karto visos filmuotos medžiagos nepanaudosite, ji pravers jums ateityje, pavyzdžiui, iš jos bus galima sukurti dar vieną puikų vaizdo klipą.
„Mes tai padarėme"
Kartais norite atšvęsti pasiekimą, perduoti kokią nors žinią arba pristatyti naują produktą ar iniciatyvą. Turite pasistengti, kad apie jūsų vaizdo įrašą kalbėtų – uždekite energija, užkrėskite nuotaika. Tiesą sakant, tik jūs žinote, kur norite nuvesti savo auditoriją. Puikus vaizdo turinys gali suteikti impulsą.

Padidinkite „galiojimo laiką"
Dalyvavimas mugėje yra puikus būdas motyvuoti žmones. Tačiau ką daryti su tais žmonėmis, kurie neatvyko į renginį, arba tais, kurie jame dalyvavo, bet po kelių mėnesių norite jiems priminti apie save? Užfiksuokite renginį vaizdo įrašu. Atsižvelgiant į tai, kiek kainuoja surengti tokio masto renginį (apgyvendinimas, kelionės ir gamybos išlaidos), išties protinga sukurti vaizdo įrašą, atspindintį prekybos mugės esmę. Tokiu būdu galėsite ir renginiui pasibaigus atkreipti į save žmonių dėmesį.
VJPRODUCTION
Profesionali specialistų komanda įsigilins į jūsų srities ir įmonės specifiką, potencialų klientą. Atsižvelgdami į marketingo plano tikslus, pasiūlysime video ar animacinį klipą.  
VYTAUTAS JUREVIČIUS
+37061222261 JUREVICIUS.VYTAUTAS@GMAIL.COM

SUSISIEKITE SU MUMIS