Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
POSTS
17
January 2018
paslaugaa
SEARCH
SHOP
Your address will show here +12 34 56 78

MOKYMAI

Mokomieji vaizdo įrašai padės jums pademonstruoti procesus daug geriau nei bet kokia naudojimo instrukcija

Tikriausiai girdėjote posakį „Geriau vieną kartą pamatyti, nei tūkstantį kartų išgirsti".Vaizdo įraše nufilmuojami dvidešimt keturi kadrai per sekundę. Naudojimo instrukcijos turėtų keliauti į šiukšlių dėžę. Mokomieji vaizdo įrašai padės jums pademonstruoti savo procesus daug geriau nei bet kokia naudojimo instrukcija.

Mokomieji vaizdo įrašai yra intuityviausias ir tiesiausias būdas išreikšti savo mintį ir leisti jai įsitvirtinti
Mokomieji vaizdo įrašai toli gražu nėra skirti vien naujiems darbuotojams. Kartais mokomuoju filmu galima pristatyti naują produktą, mokomieji vaizdo vadovai suteikia jūsų klientams papildomą vertę.
Geri mokomieji vaizdo įrašai moko kažko, ko auditorija nežino
Mokomieji vaizdo įrašai toli gražu nėra skirti vien naujiems darbuotojams. Kartais mokomuoju filmu galima pristatyti naują produktą, mokomieji vaizdo vadovai suteikia jūsų klientams papildomą vertę.
Pavyzdžiui, jei vaizdo įrašas, kuriame mokoma, kaip siūti užuolaidas, prasidės nuo siuvimo technikų, prarasite tuos klientus, kurie nežino, kaip įverti siūlą į mašiną.
Pradėti kurti vaizdo produkciją reikėtų išsiaiškinant, ką jūsų auditorija jau žino, o dar svarbiau, – ko ji nežino
Išsiaiškinę tai, neversite jų praleisti tam tikrų žingsnių ir nevarginsite informacija, kurią jie jau žino.
Taip pat naudinga nustatyti, kurios technologinio proceso dalys kelia klientams daugiausia rūpesčių. Galbūt klientų aptarnavimo centras sulaukia daugybės skambučių kokiu nors klausimu, o gal jūsų darbuotojams kyla problemų dėl tam tikrų taisyklių ar procedūrų.
Mokomasis vaizdo įrašas gali būti labai naudingas sprendžiant tokias problemas, jei kursite jį dėmesingai ir susitelksite į tai, kas svarbiausia
Galiausiai, nereikėtų pamiršti, kad tokie vaizdo įrašai skleidžia tam tikrą žinią apie jūsų prekės ženklą auditorijai. Jums nereikia varginti jų reklamine medžiaga, bet pasirūpinkite, kad vaizdo įrašas būtų naudingas ir skleistų pozityvią žinutę apie jūsų prekės ženklą. Jeigu mokymasis suteiks teigiamų patirčių, auditorijai sukeltos asociacijos gyvuos ilgiau nei bet kokia reklamos kampanija.
VJPRODUCTION 
Profesionali specialistų komanda įsigilins į jūsų srities ir įmonės specifiką, potencialų klientą. Atsižvelgdami į marketingo plano tikslus, pasiūlysime video ar animacinį klipą.  
VYTAUTAS JUREVIČIUS
+37061222261 JUREVICIUS.VYTAUTAS@GMAIL.COM

SUSISIEKITE SU MUMIS