Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
POSTS
17
January 2018
paslaugaa
SEARCH
SHOP
Your address will show here +12 34 56 78

REKLAMA TELEVIZIJOJE

Reklama televizijoje daugeliui įmonių reiškia puikią galimybę
Istoriją pasakojantis vaizdo klipas gali padėti pasiekti platesnę auditoriją ir svariai prisidėti kuriant vartotojams atpažįstamą prekės ženklą. Kita vertus, gavę tokį dėmesį, suklysti negalite. Blogai padaryta ar, dar blogiau, – netinkamai suvokta televizijos reklaminė kampanija gali atimti iš jūsų klientus. Todėl labai svarbu atsižvelgti į toliau išvardytus dalykus.
Pažinkite savo auditoriją
Dieninė ir naktinė televizijos auditorija labai skiriasi. Bandydami įtikti visiems, galite nepatikti nė vieniems.
Turėkite rimtą televizijos reklamos pirkimo ir platinimo planą
Prieš nuspręsdami, kokiai auditorijai skirti komercinę vaizdo produkciją, įsitikinkite, kad turite rimtą reklamos pirkimo ir platinimo planą.

Trumpumas
Tai ypač galioja komerciniam vaizdo klipui: kuo trumpiau, tuo geriau. Kalbant apie eterio laiką, jūsų laisvė ribota. Trisdešimt sekundžių yra labai mažai. Pabandykite užrašyti savo žinutę vienu trumpu sakiniu. Jeigu nesiseka, turbūt bandote pasakyti per daug ir jūsų reklama bus perkrauta, todėl žiūrovai neperžiūrės jos iki galo.
Sukurkite ne vieną klipą, o reklaminę kampaniją
Vienas iš būdų, kaip perduoti vartotojams norimas žinutes ir geriau išnaudoti rinkodarai skirtą biudžetą, – sukurti reklaminę televizijos kampaniją. Sukūrę kampaniją galėsite atskirai perteikti skirtingas žinutes, o jūsų turinys ilgiau išliks įdomus. O geriausia yra tai, kad turėdami daugiau reklaminių intarpų neišleisite reklamai daugiau nei įprastai, o sujungę gamybą galite sutaupyti daug pinigų, nes išvengsite didelių gamybos sąnaudų.
Kokybė svarbi!
Kuriant komercinį vaizdo klipą nereikėtų nuleisti kartelės. Įsitikinkite, kad jūsų reklamos pirkimo ir platinimo planas atitinka jūsų rinką. Svarbiausia – trukmė! Sugalvokite tokią žinutę, kokią galite išdėstyti vienu paprastu sakiniu. Apsvarstykite galimybę sujungti vaizdo klipus į reklaminę kampaniją – taip sukursite stipresnę prekės ženklo tapatybę ir sutaupysite gamybai skirtų lėšų.
  • Balticum TVC 2017
VJPRODUCTION
Profesionali specialistų komanda įsigilins į jūsų srities ir įmonės specifiką, potencialų klientą. Atsižvelgdami į marketingo plano tikslus, pasiūlysime video ar animacinį klipą.  
VYTAUTAS JUREVIČIUS
+37061222261 JUREVICIUS.VYTAUTAS@GMAIL.COM

SUSISIEKITE SU MUMIS